Сьогодні, 13 лютого, в Києві були оголошені лауреати 13-ої Національної телевізійної премії «Телетріумф-2013».

Голосування за переможців проводилось протягом 2-х тижнів на сайті премії. Участь в оцінюванні робіт взяв 161 член журі, серед яких є експерти Української Телевізійної Академії та представники регіонального телебачення.

Найвагоміші досягнення ТВ-галузі за сезон 2012-2013 було визначено у 46 номінаціях. Генеральний партнер премії фірма PwC Україна здійснила підрахунок голосів та  підтвердила правильність визначення лауреатів і номінантів премії.

Дмитро Гринчишин, директор PwC Україна:

«Найважливішими чинниками, що вказують на престижність нагороди та довіру до неї учасників та глядачів є об’єктивність та прозорість визначення переможців. PwC дуже приємно виступати незалежним партнером головної премії країни у галузі телебачення та забезпечувати прозорість підрахунку голосів та визначення переможців.»

Переможці головної телевізійної премії країни «Телетріумф»
сезону 2012-2013 років:

  • Інформаційно-аналітична програма
    «ТСН. Тиждень», Телеканал «1+1»
  • Ефірне промо, промокампанія
    «Пекельна кухня», Телеканал «1+1»
  • Промокампанія (комплексна)
    «Стосується кожного», Телеканал «ІНТЕР»
  • Стиліст
    Світлана Римакова, Ірина Бєліна, Олена Твеліна, команда гримерів «ШоумаSтгоуон», Телеканал «Новий канал»
  • Телевізійний дизайн програми
    «Стосується кожного», Телеканал «ІНТЕР»
  • Телевізійний дизайн (ID) каналу
    «Ялинки», Телеканал «ICTV»
  • Ведучий/ведуча інформаційної програми
    Наталя Мосейчук, «ТСН», Телеканал «1+1»
  • Ведучий/ведуча інформаційно-аналітичної програми
    Алла Мазур, «ТСН. Тиждень», Телеканал «1+1»
  • Інформаційна програма
    «ТСН», Телеканал «1+1»
  • Репортер
    Ольга Кашпор, «ТСН. Тиждень», Телеканал «1+1»
  • Спеціальний репортаж
    «Гроші», Телеканал «1+1»
  • Інтерв’юер
    Юлія Литвиненко, «Окрема думка», Телеканал «ТВі»
  • Ведучий/ведуча ток-шоу
    Андрій Куликов, «Свобода слова», Телеканал «ICTV»
  • Політичне ток-шоу
    «Свобода слова», Телеканал «ICTV»
  • Суспільно-соціальне ток-шоу
    «Говорить Україна», Телеканал «Україна»
  • Ведучий/ведуча розважальної програми
    Володимир Зеленський, «Вечірній Квартал», Компанія «Квартал 95»
  • Інформаційно-розважальна програма
    «Вечірній Київ», Компанія «Квартал 95»
  • Гумористична програма
    «Вечірній Квартал», Компанія «Квартал 95»
  • Музична програма/фільм
    «Брюссель», Телеканал «М1»
  • Програма для дітей
    «Світанок», Телеканал «ICTV»
  • Форматна програма
    «Голос Країни», Телеканал «1+1»
  • Ведучий/ведуча спортивних програм
    Роман Кадемін, «Великий бокс», Телеканал «ІНТЕР»
  • Спортивна програма
    «Великий бокс», Телеканал «ІНТЕР»
  • Спортивний коментатор
    Віктор Вацко, Телеканал «Футбол»
  • Оператор/постановник телевізійної програми
    Володимир Гуєвський, «Великий пекарський турнір», Телеканал «1+1»
  • Продюсер (продюсерська група) телевізійної програми
    Володимир Зеленський, Сергій Шефір, Борис Шефір, Андрій Яковлев, «Сказочная Русь», Компанія «Квартал 95»
  • Режисер/постановник (режисерська група) телевізійної програми
    Рита Яковенчук, Михайло Городничий, «Танцюють всі!», Телеканал «СТБ»
  • Сценарист (сценарна група) телевізійної програми
    Володимир Зеленський, Сергій Шефір, Борис Шефір, Жидков Валерій, Олександр Пікалов, Олена Зеленська, Переверзєв Вадим, Роман Маров, Богдан Циганок, Сергій Шинкарук, Олександр Старомінський, Артем Михайліченко, Максим Гураль, Дмитро Кучмар, Олександр Гаєнко, Олексій Павленко, Олександр Іванов, Михайло Мартинюк, Олександр Щур, Станіслав Зубрицький, Сергій Цвіловський, Юрій Великий, Євген Прусс,  Дмитро Жибрик, Олександр Кулик, «Вечірній Квартал», Компанія «Квартал 95»
  • Художник-постановник телевізійної програми
    Борис Мухін, «Телетріумф 2012», Телеканал «Україна»
  • Актор телевізійного фільму/серіалу (виконавець чоловічої ролі)
    Сергій Стрельніков, «Страсті за Чапаєм», Компанія «FILM.UA»
  • Акторка телевізійного фільму/серіалу (виконавиця жіночої ролі)
    Олеся Жураківська, «Дорога в порожнечу», Компанія «FILM.UA»
  • Продюсер (продюсерська група) телевізійного фільму/серіалу
    Галина Балан-Тімкіна, Влад Ряшин, «Анна Герман», Компанія «Star Media»
  • Режисер/постановник (режисерська група) телевізійного художнього фільму/серіалу
    Олександр Тіменко, «Анна Герман», Компанія «Star Media»
  • Режисер/постановник (режисерська група) телевізійного документального фільму
    Ігор Кобрин, «1941», Телеканал «Україна»
  • Сценарист (сценарна група) телевізійного фільму/міні-серіалу/серіалу
    Аліна Семерякова, «Анна Герман», Компанія «Star Media»
  • Телевізійний документальний фільм/цикл
    «Богдан Ступка. Забудьте слово «смерть», Телеканал «ІНТЕР»
  • Телевізійний художній серіал
    «Анна Герман», Компанія «Star Media»
  • Телевізійний художній фільм/міні-серіал
    «Метелики», Компанія «FILM.UA»
  • Телевізійний сітком/скетчком
    «Сказочная Русь», Компанія «Квартал 95»
  • Ведучий/ведуча програми будь-якого формату — регіон
    Вахтанг Кіпіані, «Історична правда», Телеканал «ZIK»
  • Документальний фільм — регіон
    «День – як мить», Львівська обласна державна телерадіокомпанія
  • Програма будь-якого формату — регіон
    «180 градусів. Синдром доброти», Ассоціація милосердя «Еммануїл»
  • Репортер — регіон
    Наталія Махнюк, «Велика риба», Телеканал «34 канал»
  • Аудіодизайн
    «Стосується кожного», Телеканал «ІНТЕР»
  • Композитор телевізійного художнього фільму/серіалу
    Данило Юделевич, «Анна Герман», Компанія «Star Media»
  • Інформаційна програма — регіон
    «Деталі», Телеканал «34 канал»
  • Спеціальний приз премії Телетріумф
    Переможця не визначено