Організатор церемонії нагородження Національної телевізійної премії «Телетріумф 2014-2015», група StarLightMedia, створить для церемонії відеосюжети про телепрофесії у гумористичному ключі.

Тала Онищук, шеф-редактор церемонії нагородження: «Наше телебачення знаходиться на такому високому, якісному рівні, що ми можемо дозволити собі самоіронію. Професіонали подивляться на себе з боку у пародійному ракурсі, і гарний настрій всім, сподіваюсь, буде забезпечено. Ми хочемо закохати глядача у телебачення, а гарний жарт дуже цьому сприяє. Церемонія буде веселою, живою, дінамічною».

Ведучими церемонії стануть Дмитро Танкович і Сергій Притула.

Довжина церемонії і телеверсії буде близько 2,5 годин, але при цьому скорочення часу відбудеться не за рахунок номінацій, а за рахунок технологічного позбавлення пауз у церемонії.

Режисером-постановником церемонії є директор StarLight Films Максим Литвинов, режисером телевізійної версії стане Олена Захарчук, режисер-постановник телеканалу СТБ. Декорації створить StarLight Scenery, технічне забезпечення події – від StarLight Rental.

Номінантів «Телетріумфу 2014-2015», які були оголошені сьогодні, можна подивитись на сайті Телетріумфу – https://teletriumf.ua/news/ogolosheno-nominantiv-premiyi-teletriumf-2014-2015/.

Нагадаємо, що церемонія нагородження Національною телевізійною премією «Телетріумф 2014-2015» відбудеться 2 грудня 2015 року у Національному театрі опери та балету імені Тараса Шевченка. Телеверсія церемонії вийде в ефір на телеканалі СТБ 13 грудня, після передачі «1 за всіх» (після 22.00).