30 листопада 2012 в Національному палаці мистецтв «Україна» відбудеться церемонія нагородження лауреатів головної телевізійної премії країни – «Телетріумф». Яскраве свято прикрасять виступи запрошених зірок, а родзинкою вечора стане виступ всесвітньо відомої французької співачки ZAZ.

Телевізійну версію церемонії нагородження переможців «Телетріумф 2012» у цьому році покаже телеканал «Україна» – у п’ятницю 30 листопада о 22:00.

Справжнім музичним сюрпризом для глядачів стане виступ знаменитої французької співачки Ізабель Жеффруа, відомої під сценічним псевдонімом ZAZ. У своїй творчості ця виконавиця поєднує різні жанри: шансон, естрадну пісню, фолк і джаз. Завдяки незвичайному голосу, її часто порівнюють із самою Едіт Піаф! На сцені «Телетріумфу» ZAZ виконає свої найкращі пісні, серед яких – «Je veux».

Також під час церемонії «Телетріумфу» на сцені виступатимуть українські виконавці – співачка Світлана Лобода і гурт HARDKISS.

Розважати глядачів цього вечора будуть відомі телеведучі: Анастасія Даугуле і Олег Панюта («Інтер»), Руслан Сенічкін та Катерина Осадча («1+1), Ольга Фреймут та Павло Костіцин (група« Старлайтмедіа»), Тала Калатай та Олексій Суханов, Ірина Блохіна та Олександр Денисов (телеканал «Україна»).

Цього року організаторами церемонії виступили Індустріальний Телевізійний Комітет, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення, а також загальнонаціональний канал «Україна».

Національна ТВ-премія «Телетріумф» вручається вже 12 років і, по праву, є однією з найбільш значущих нагород у професійній телевізійній спільноті України. У цьому році проекти та особи загальнонаціональних та регіональних каналів представлені в 49 номінаціях, до оргкомітету «Телетріумфу» подано 364 заявки. Додатково будуть вручатися ще три статуетки, володарів яких обере експертне журі. Ці три премії вручаються в номінаціях: «Відкриття року», «За особливий внесок у розвиток українського телебачення», а також один з каналів отримає спеціальний приз премії «Телетріумф».

Дивіться телевізійну версію церемонії «Телетріумф 2012» в ефірі каналу «Україна» у п’ятницю 30 листопада о 22:00.