20 березня 2018 року офіційно відкривається голосування за роботи подані до участі в Національній Телевізійній Премії «Телетріумф».

Голосування триватиме до 3 квітня 2018 року (включно).

Голосування здійснюватиме кваліфіковане журі, що формується з професійних Гільдій Української Телевізійної Академії.

У програмних Номінаціях, де визначається найкраща передача/твір/проект, голосування здійснюється шляхом оцінювання 3 критеріїв (новизна/оригінальність, якість виконання та загальне враження), за 10-тибальною шкалою (де «1 бал» – найнижча оцінка, а «10 балів» – найвища).

У особистісних Номінаціях, де визначається найкращі персоналії, голосування відбувається шляхом оцінювання одного критерію – майстерності та професіоналізму, за 10-тибальною шкалою.

Три роботи, які набрали найбільшу кількість балів у відповідній Номінації, включаються у Шорт-лист, який буде оголошено Індустріальним Телевізійним Комітетом, Українською Телевізійною Академією та Аудитором премії на окремій прес-конференції.

 «Телетріумф» — національна телевізійна премія України, започаткована 14 грудня 2000 року. Метою Премії є стимулювання розвитку вітчизняної телеіндустрії, демонстрування/відзначення найвагоміших досягнень у сфері телебачення і, як підсумок, побудова високих стандартів телемовлення на території України.