Сьогодні о 10:30 в інформаційному агентстві УНІАН відбулась прес-конференція за участю Ігоря Коваля, директора Індустріального Телевізійного Комітету та представників Телевізійної Академії України – виконавчого директора Оксани Ісідорової, голови Експертної ради Ольги Захарової, а також членів Експертної ради – Влада Ряшина та Вікторії Бурдукової.

На прес-конференції 16 лютого 2018 року вперше були офіційно оголошені основні зміни у Національній Телевізійній Премії «Телетріумф» у 2018 році, принципи оцінювання конкурсних робіт та перелік Номінацій.

Нагадаємо, що минулого року Індустріальний Телевізійний Комітет та Українська Телевізійна Академія ухвалили рішення про реорганізацію телевізійної премії «Телетріумф», перенесення конкурсу та урочистої церемонії на початок весни 2018 року. Вагомих змін зазнав спосіб голосування та оцінювання поданих робіт.

Так, в межах Телеакадемії були створені професійні Гільдії. Журі премії «Телетріумф» у 2018 році буде складатись виключно з членів Телеакадемії, що входять до складу відповідних Гільдій. Кожна Гільдія Телеакадемії голосує за Номінації, що знаходяться у професійній компетенції її членів.

У програмних Номінаціях, де визначається найкраща передача/твір/проект, голосування здійснюється шляхом оцінювання 3 критеріїв (новизна/оригінальність, якість виконання та загальне враження), за 10-тибальною шкалою (де «1 бал» – найнижча оцінка, а «10 балів» – найвища).

У особистісних Номінаціях, де визначається найкращі персоналії, голосування відбувається шляхом оцінювання одного критерію -  майстерності та професіоналізму, за 10-тибальною шкалою.

Три роботи, які набрали найбільшу кількість балів у відповідній Номінації, включаються у Шорт-лист, який буде оголошено Індустріальним Телевізійним Комітетом, Українською Телевізійною Академією та Аудитором премії на окремій прес-конференції.