Сьогодні, 14 листопада 2012 року, у приміщенні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення відбулася прес-конференція, присвячена оголошенню номінантів Національної телевізійної премії «Телетріумф-2012».

У прес-конференції взяли участь:

  • Володимир Манжосов – голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.
  • Катерина Котенко – виконавчий директор Асоціації «Індустріальний Телевізійний Комітет», член Оргкомітету премії.
  • Марина Миргородська – директор телеканалу «Україна».
  • Григорій Тичина – головний виконавчий продюсер телеканалу «Україна».
  • Дарія Юмашева – старший менеджер з аудиту PwC Україна (PricewaterhouseCoopers).
  • Влад Ряшин – Star Media.
  • Сергій Созановський – Film.UA.

На прес-конференції були оголошені фіналісти, які набрали найбільшу кількість голосів журі і увійшли до шорт-листа номінантів. Ознайомитися з фіналістами премії ви можете на сайті: http://teletriumf.ua/page/winners/.

На здобуття телевізійної премії у 2012 році було подано 364 роботи у 49 номінаціях. В оцінюванні поданих робіт брали участь 112 членів національного журі та 37 – регіонального журі. Підрахунок оцінок здійснив генеральний експертний партнер премії компанія PwC Україна.

Організаторами передбачено три додаткові нагороди, лауреатів яких буде оголошено під час церемонії: «За особливий внесок у розвиток українського телебачення», «Спеціальний приз премії «Телетріумф», «Відкриття року».

Церемонія нагородження лауреатів у 52 номінаціях відбудеться в Національному палаці мистецтв «Україна» у п’ятницю, 30 листопада 2012 року. Початок червоної доріжки о 18:00. Телевізійну трансляцію церемонії забезпечує телеканал «Україна».

Представники ЗМІ можуть акредитуватись на церемонію через сайт премії або за телефоном +380 44 353 13 98 (контактна особа: Пушечнікова Олена).

Організаційний комітет
Національної телевізійної премії «Телетріумф»

 

Коротка довідка:

«Телетріумф» – перша українська премія в галузі телебачення, яка щороку відзначає найкращих у сфері телевізійного мовлення. Премія «Телетріумф» присвячена людям телебачення, тим, хто кожного дня творить для глядача цікаву та захоплюючу картинку в телевізорі.

Індустріальний Телевізійний Комітет – це фахове об’єднання провідних телеканалів, медійних агенцій та рекламодавців, що представляє інтереси телевізійної галузі України та дбає про захист своїх членів. Основною метою ІТК є сприяння розвитку телевізійної галузі в Україні.

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення – конституційний, постійно діючий колегіальний орган, метою діяльності якого є нагляд за дотриманням законів України у сфері телерадіомовлення, а також здійснення регуляторних повноважень, передбачених цими законами. Діяльність Національної ради ґрунтується на принципах законності, незалежності, об’єктивності, прозорості, доступності для громадськості, врахування культурної, ідеологічної та політичної багатоманітності в суспільстві, врахування загальновизнаних міжнародних норм та стандартів у галузі телерадіомовлення, повноти і всебічного розгляду питань та обґрунтованості прийнятих рішень.

Канал «Україна» – один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками I півріччя 2012 року займає 2 місце в рейтингу загальнонаціональних телеканалів, досягнувши частки 12,32%, рейтингу 2,02% (люди старше 18 років, вибірка “50 тис. +”, дані GfK Ukraine) і міцно закріпивши за собою статус каналу, що найдинамічніше розвивається. Стратегічна мета телеканалу “Україна” – стати “першою кнопкою” країни.

PwC Україна допомагає організаціям і приватним особам досягати поставлених цілей. PwC в Україні є учасницею міжнародної мережі фірм PwC. Мережа PwC працює в 158 країнах, де близько 169 000 фахівців надають аудиторські, податкові та консалтингові послуги найвищої якості. Ви можете висловити свої побажання та отримати більш детальну інформацію про діяльність фірм мережі PwC на сайті www.pwc.com/ua.