30 листопада 2012 року в Національному палаці мистецтв «Україна» відбулось урочисте нагородження переможців головної телевізійної премії країни «Телетріумф 2012».

На здобуття статуетки «Телетріумф» у 2012 році було подано 364 роботи у 51 номінації (включаючи номінації “Відкриття року” та “За особливий внесок у розвиток українського телебачення”).

В оцінюванні поданих робіт брали участь 112 експертів, що запрошені до складу Української Телевізійної Академії, 7 членів Національної Ради України з питань телебачення та радіомовлення та 37 членів регіонального пулу журі.

Підрахунок оцінок здійснив генеральний експертний партнер премії компанія PwC Україна.

Ведучими церемонії стали: Анастасія Даугуле і Олег Панюта, Руслан Сенічкін та Катерина Осадча, Ольга Фреймут та Павло Костіцин, Тала Калатай та Олексій Суханов, Ірина Блохіна та Олександр Денисов.

Музичним сюрпризом для глядачів став виступ знаменитої французької співачки Ізабель Жеффруа, відомої під сценічним псевдонімом ZAZ. У своїй творчості ця виконавиця поєднує різні жанри: шансон, естрадну пісню, фолк і джаз. На сцені «Телетріумфу» ZAZ виконала свої найкращі пісні, серед яких – «Je veux». Також на церемонії «Телетріумфу» виступили українські виконавці – співачка Світлана Лобода та гурт HARDKISS.

Телевізійну версію церемонії «Телетріумф 2012» глядачі побачили у той же день в ефірі каналу «Україна».

Переможцями головної телевізійної премії країни стали:

  • За особливий внесок у розвиток українського телебачення
    Євгенія Ткаченко, генеральний директор телеканалу «Магнолія-ТВ»
  • Аудіодизайн, звукове оформлення
    “Серце підкаже” Телеканал “ІНТЕР”
  • Дизайн студії
    “Великий футбол” Телерадіокомпанія “Україна”
  • Ефірне промо/промокампанія
    “EURO 2012″ Телерадіокомпанія “Україна”
  • Промокампанія (комплексна)
    «Майданс. 2012» Телеканал “ІНТЕР”
  • Стиліст
    Ольга Слонь, “Х-фактор. Революция” Телеканал “СТБ”
  • Телевізійний дизайн програми
    “Пекельна кухня-2″ Телерадіокомпанія “Студія “1+1″
  • Телевізійний дизайн (ID) каналу
    “Музика всюди” ТОВ “Телеодин”
  • Ведучий/ведуча інформаційної програми
    Олена Фроляк, “Факти” Телерадіокомпанія “ICTV”
  • Ведучий/ведуча інформаційно-аналітичної програми
    Алла Мазур, “ТСН. Тиждень” Телерадіокомпанія “Студія “1+1″
  • Інформаційна програма
    “Подробиці” Телеканал “ІНТЕР”
  • Інформаційно-аналітична програма
    “ТСН. Тиждень” Телерадіокомпанія “Студія “1+1″
  • Репортер
    Ольга Кашпор, “ТСН. Тиждень” Телерадіокомпанія “Студія “1+1″
  • Спеціальний репортаж
    “Гроші” (збірка репортажів) Телерадіокомпанія “Студія “1+1″
  • Інтерв’юер
    Сергій Дорофеєв, “Портрети з Сергієм Дорофеєвим” Телерадіокомпанія “5 канал”
  • Ведучий/ведуча ток-шоу
    Євген Комаровський, “Школа доктора Комаровського” Компанія “FILM.UA”
  • Політичне ток-шоу
    “Свобода слова” Телерадіокомпанія “ICTV”
  • Суспільно-соціальне ток-шоу
    “Говорить Україна” Телерадіокомпанія “Україна”
  • Ведучий/ведуча розважальної програми
    Володимир Зеленський, Валерій Жидков, “Вечірній Київ” Компанія “Студія Квартал -95″
  • Інформаційно-розважальна програма
    “Ревізор” Телеканал “Новий канал”
  • Гумористична програма
    “Вечірній Квартал” Компанія “Студія Квартал-95″
  • Кулінарна програма
    “Свати біля плити” Телеканал “ІНТЕР”
  • Музична програма/фільм
    “10 років перші” М1
  • Програма для дітей
    “Школа юного суперагента” Національна телекомпанія України
  • Форматна програма
    “Х-фактор. Революція” Телеканал “СТБ”
  • Ведучий/ведуча спортивних програм
    Олександр Денисов, “Футбольний уік-енд” Телерадіокомпанія “Україна”
  • Спортивна програма
    “Великий бокс” Телеканал “ІНТЕР”
  • Спортивний коментатор
    Віктор Вацко, трансляція матчу “Україна Швеція” Телерадіокомпанія “Україна”
  • Оператор/постановник телевізійної програми
    Олексій Коваленко, “Танцюють всі!-4″ Телеканал “СТБ”
  • Продюсер (продюсерська група) телевізійної програми
    Галина Пілютікова, Олексій Гладушевський, Юрій Кірпік, “Зважені та щасливі” Телеканал “СТБ”
  • Режисер/постановник (режисерська група) телевізійної програми
    Ксенія Бугрімова, “Холостяк-2″ Телеканал “СТБ”
  • Сценарист (сценарна група) телевізійної програми
    Зеленський В., Шефір С., Шефір Б., Жидков В., Пікалов О., Зеленська О., Переверзєв В., Маров Р., Циганок Б., Шинкарук С., Старомінський О., Михайліченко А., Гураль М., Кучмар Д., Гаєнко О., Павленко О., Іванов О., Мартинюк М., Щур О., Зубрицький С., Цвіл Компанія “Студія Квартал -95″
  • Художник–постановник телевізійної програми
    Володимир Кошовий, “Вечірній Київ” Компанія “Студія Квартал-95″
  • Актор телевізійного фільму/серіалу (виконавець чоловічої ролі)
    Богдан Ступка, “Одного разу у Ростові” Телеканал “ІНТЕР”
  • Акторка телевізійного фільму/серіалу (виконавиця жіночої ролі)
    Ірма Вітовська, “Лист очікування” Компанія “FILM.UA”
  • Продюсер (продюсерська група) телевізійного фільму/ серіалу
    Владислав Ряшин, Артем Доллежаль, Юрій Мінзянов “Острів непотрібних людей” Компанія “Star Media”
  • Режисер/постановник (режисерська група) телевізійного художнього фільму/серіалу
    Андрій Яковлев, “Свати 5″ Компанія “Студія Квартал-95″
  • Режисер/постановник (режисерська група) телевізійного документального фільму
    Сергій Долбілов, «Острів везіння» Телеканал “ІНТЕР”
  • Сценарист (сценарна група) телевізійного фільму/міні-серіалу/серіалу
    Андрій Яковлев, Андрій Ільков, Олексій Жилєнков, Михайло Савін, Юрій Мікуленко, Юрій Пойманов, Тимофій Саєнко, Олександр Брагін, Дмитро Козлов, Дмитро Григоренко, Юрій Костюк, “Свати 5″ Компанія “Студія Квартал-95″
  • Телевізійна новела
    “Жіночий лікар” Компанія “FILM.UA”
  • Телевізійний документальний фільм/цикл
    “Свати: життя без гриму” Компанія “Студія Квартал-95″
  • Телевізійний художній серіал
    “Острів непотрібних людей” Компанія “Star Media”
  • Телевізійний художній фільм/ міні-серіал
    “Янголи війни” Компанія “FILM.UA”
  • Телевізійний сітком/cкетчком
    “Байки Мітяя” Компанія “Студія Квартал-95″
  • Україномовний переклад (дубляж)
    “Гра престолів” Телекомпанія “ТЕТ”
  • Ведучий/ведуча програми будь-якого формату — регіон
    Дмитро Добродомов, “Хто тут живе?” Телеканал “ZIK”
  • Інформаційна програма — регіон
    “Час новин Донбасу” Телеканал “Донбас”
  • Документальний фільм  регіон
    “Люба Агнешко” Херсонська обласна державна телерадіокомпанія
  • Програма будь-якого формату — регіон
    “180 градусів” Асоціація “Еммануїл”
  • Репортер  регіон
    Сергій Карпій, “Людський фактор” Телеканал “Донбас”
  • Відкриття року
    Поява українських дитячих каналів (Піксель, Плюсплюс)