Умови участі конкурсу «Телетріумф» 2016

Заявки на участь у конкурсі приймаються від українських авторів, колективів,  виробників телевізійних програм (телетворів), телекомпаній, які є резидентами України. Також заявки приймаються від фізичних осіб, творчих та професійних спілок, які діють у сфері телебачення на території України. Учасники конкурсу (юридичні та фізичні особи України) мають право номінуватися в усіх номінаціях. Організація може подати необмежену кількість робіт до кожної номінації.Одна й та сама конкурсна робота не може подаватися більш ніж в одну програмну номінацію

Прийом заявок здійснюється з 8 жовтня по 20 жовтня 2016 року.

Програмні номінації – номінації в яких визначають найкращий програмний продукт.

До даної категорії відносяться: «Інформаційна  / Інформаційно-аналітична програма», «Програма журналістських розслідувань», «Суспільно-соціальне ток-шоу», «Інформаційно-розважальна програма», «Гумористична програма», «Музична програма/фільм», «Програма для дітей», «Спортивна програма», «Інформаційна програма — регіон», «Програма будь-якого формату — регіон».

В номінації: «Ведучий/ведуча програми будь-якого формату — регіон», «Інформаційна програма — регіон», «Документальний фільм – регіон», «Програма будь-якого формату — регіон», «Репортер-регіон». Приймаються роботи лише від регіональних телекомпаній.

Форматні програми приймаються лише в номінації

 1. Форматне реаліті-шоу
 2. Форматне талант-шоу
 3. Інші форматні розважальні програми

Подача заявки відбувається у формі анкетування через сайт премії. Всі поля анкети є обов’язковими для заповнення. Будь ласка, уважно та відповідально заповнюйте всі поля заявки, оскільки даною заявкою Ви підтверджуєте передачу прав Оргкомітету премії на використання фрагментів заявки в спеціальних передачах, що присвячені конкурсу «Телетріумф», для навчальних цілей і в телевізійній трансляції урочистої церемонії нагородження.

УВАГА: Заявник повністю  відповідає за наявність у нього всіх прав на відомості, надані у заявці та на подані відео фрагменти. Заявник гарантує, що роботи (особи, які їх представляють), які подаються у заявці виконані самими компаніями або на замовлення компаній, які є резидентами України.

Кожна заявка повинна відповідати таким вимогам:

 • Прем’єра твору, який подається на конкурс, повинен відбутися у період з 1 вересня 2015 року по 31 серпня 2016 року
 • Конкурсна робота подається повною однією серією (випуском) без творчої нарізки з кількох програм. Заявник також разом з повною програмою може подати нарізку заявленої програми в номінаціях: «Телевізійний дизайн програми», «Репортер», «Оператор/постановник телевізійної програми», «Оператор/постановник телевізійного художнього фільму/серіалу», «Актор телевізійного фільму/серіалу (виконавець чоловічої ролі)», «Акторка телевізійного фільму/серіалу (виконавиця жіночої ролі)».

 


Технічні вимоги до відеоматеріалів, які подаються на конкурс

 • Відеоматеріали не повинні містити браку у зображенні чи звуку, рекламних блоків, зображення не повинно бути захищене від копіювання.
 • Відео подається у форматі mp4. Максимальний розмір відео 2 Гб. Всі відеоматеріали по заявці подаються лише через офіційний сайт премії натискаючи на кнопку «вибрати файл», відеоматеріали на будь-яких носіях (CD, DWD, USB Flash…) оргкомітетом не приймаються.
 • Кожний заявник обов’язково подає ефірну довідку – це офіційний документи, який підтверджує про вихід поданого матеріалу (відео) в ефір з 1 вересня 2015 до 31 серпня 2016 р. Довідка подається у відсканованому вигляді з оригіналу, який засвідчений печаткою телеканалу та підписом уповноваженої особи. Аналогічно відеоматеріалам, ефірна довідка приймається тільки через сайт премії у форматах: doc, txt, pdf, jpg, png. Розмір файлу до 5 мб.
 • В кожну заявку обов’язково подається фото/заставка, яка характеризує поданий твір. Тобто, якщо подається особа, то прикріпляється фото, якщо подається програма/фільм/серіал – прикріпляється зображення заставки.
 • Кожна заявка, містить опис для членів Журі (до 1000 символів з пробілами).
 • Кожна заявка, містить опис для  брошури (до 500 символів з пробілами, російською мовою).
 • Заявник, який подає заявку в Особистісні номінації (номінації в яких визначають найкращих особистостей телевізійної галузі) обов’язково подає скановану копію першої сторінки паспорту  претендента на перемогу. Документ подається у форматах: doc, txt, pdf, jpg, png. Розмір файлу до 5 мб.

Оплата участі

Вартість однієї заявки на участь у конкурсі «Телетріумф 2016» становить  для загальнонаціональних телекомпаній та організацій України 1950 грн без ПДВ. Для  регіональних телекомпаній вартість участі у конкурсі становить 1100 грн без ПДВ за одну подану заявку.

Після підтвердження заявником, у своєму кабінеті, що всі заявки надіслано, на контактну електронну адресу буде вислано:

 • Інструкція по оплаті
 • Рахунок до оплати
 • Відповідні документи, які вимагаються законодавством України.

Організаційний комітет премії має право вносити зміни в номінації, а саме: перейменовувати, об’єднувати, скасовувати спірні номінації до початку голосування експертів.